TOVE Turnaus

TOVE Turnaus pelataan Heinäkuussa 9.-10.7.2022 Toejoen Kentän huippu olosuhteissa.

Pojat 2013-2015 Lauantaina.

Pojat 2011-2012 Sunnuntaina

ILMOITTAUTUMINEN ON PÄÄTTYNYT!

Säännöt

Pojat 2013-2015 sarjat pelataan 5v5 sarjoina.

Pojat 2011-2012 sarjat pelataan 8v8 sarjoina.

Otteluaika

Kaikissa sarjoissa otteluaika 1x25min

Paitsiosäännöt

Pojat 2012 sarjassa on voimassa boksipaitsio.

Yli-ikäisyyssääntö
Tyttöjen T7 sarjassa saa olla vähemmän pelanneita 2014 syntyneitä ja T9 sarjassa vähemmän pelanneita 2012 syntyneitä.

Poikien sarjoissa liiton myöntämät yli-ikäisyysluvat ovat voimassa. Yli-ikäisiä saa olla kentällä yhtäaikaisesti vain kaksi pelaajaa.

Palkinnot

Jokainen joukkue palkitaan osallistumismitaleilla (max. 14kpl/joukkue)

Ilmoittautuminen ja osallistumismaksu

Kaikkiin sarjoihin otetaan viisi joukkuetta, joten varaa paikkasi turnaukseen hyvissä ajoin.

Osallistumismaksu 150€/joukkue.

Turnaus täytetään osallistumisjärjestyksessä. Turnausosallistumisen maksua ei palauteta 31.5.2022 jälkeisistä peruutuksista.

Otteluohjelmat Lauantai

Pojat 2015 VP (Haaste)

Klo Kenttä 1 Kenttä 2
09:00-09:25 ToVe White-FC Ulvila Pallo-Iirot-LuVe
09:30-09:55 ToVe White-Pallo-Iirot FC Ulvila-FC Jazz White
10:00-10:25 FC Ulvila-Pallo-Iirot LuVe-FC Jazz White
10:30-10:55 ToVe White-FC Jazz White FC Ulvila-LuVe
11:00-11:25 ToVe White-LuVe Pallo-Iirot-FC Jazz White

Pojat 2015 EP (Kilpa)

Klo Kenttä 3 Kenttä 4
09:00-09:25 ToVe Green-FC Jazz Red Pallo-Iirot-MuSa Black
09:30-09:55 ToVe Green-Pallo-Iirot FC Jazz Red-MuSa White
10:00-10:25 FC Jazz Red-Pallo-Iirot MuSa Black-MuSa White
10:30-10:55 ToVe Green-MuSa White FC Jazz Red-MuSa Black
11:00-11:25 ToVe Green-MuSa Black Pallo-Iirot-MuSa White

Pojat 2014 VP (Haaste)

Klo Kenttä 1 Kenttä 2
11:45-12:10 ToVe White-PTU MuSa sininen-MuSa vihreä
12:15-12:40 ToVe White-MuSa sininen PTU-ToVe Black
12:45-13:10 PTU-MuSa sininen MuSa vihreä-ToVe Black
13:15-13:40 ToVe White-ToVe Black PTU-MuSa vihreä
13:45-14:10 ToVe White-MuSa vihreä MuSa sininen-ToVe Black

Pojat 2014 EP (Kilpa)

Klo Kenttä 3 Kenttä 4
11:45-12:10 ToVe Green-MuSa valkoinen FC Jazz White-FC Jazz Yellow
12:15-12:40 ToVe Green-FC Jazz White MuSa valkoinen-FC Jazz Yellow
13:00-13:25 ToVe Green - FC Jazz Yellow FC Jazz White - MuSa Valkoinen
13:30-13:55 Alkusarjan 1. vs. Alkusarjan 2. Alkusarjan 3. - Alkusarjan 4.

Pojat 2013 VP (Haaste)

Klo Kenttä 1 Kenttä 2
14:30-14:55 ToVe White-Pallo-Iirot MuSa 2014 punainen-MuSa White
15:00-15:25 ToVe White-MuSa 2014 punainen Pallo-Iirot-Karhu-Futis
15:30-15:55 Pallo-Iirot-MuSa 2014 punainen MuSa White-Karhu-Futis
16:00-16:25 ToVe White-Karhu-Futis Pallo-Iirot-MuSa White
16:30-16:55 ToVe White-MuSa White MuSa 2014 punainen-Karhu-Futis

Pojat 2013 EP (Kilpa)

Klo Kenttä 3 Kenttä 4
14:30-14:55 ToVe Green-Pallo-Iirot MuSa 2014 musta-FC Jazz Yellow
15:00-15:25 ToVe Green-MuSa 2014 musta Pallo-Iirot-KaPa
15:30-15:55 Pallo-Iirot-MuSa 2014 musta FC Jazz Yellow-KaPa
16:00-16:25 ToVe Green-KaPa Pallo-Iirot-FC Jazz Yellow
16:30-16:55 ToVe Green-FC Jazz Yellow MuSa 2014 musta-KaPa

Otteluohjelmat Sunnuntai

Pojat 2012 (Haaste)

Klo Kenttä 1 Kenttä 2
11:45-12:10 ToVe-VG-62 MuSa White-MuSa 2013
12:15-12:40 ToVe-MuSa White VG-62-FC Rauma
12:45-13:10 VG-62-MuSa White MuSa 2013-FC Rauma
13:15-13:40 ToVe-FC Rauma VG-62-MuSa 2013
13:45-14:10 ToVe-MuSa 2013 MuSa White-FC Rauma

Pojat 2011 (Haaste) Lohko A ja jatkopelit

Klo Kenttä 1
14:30-14:55 ToVe-Pallo-Iirot Raita
15:00-15:25 ToVe-MuSa Red 2012
15:30-15:55 Pallo-Iirot Raita-MuSa Red 2012
16:00-16:25 Lohko A2 - Lohko B2 Pronssi
16:30-16:55 Lohko A1 - Lohko B1 Finaali

Pojat 2011 (Haaste) Lohko B ja jatkopelit

Klo Kenttä 2 
14:30-14:55 MuSa Black 2012 - Into
15:00-15:25 MuSa Black 2012 - PTU/FC Jazz YJ
15:30-15:55 Into - PTU/FC Jazz YJ
16:00-16:25 Lohko A3 - Lohko B3

Toejoen Veikot ry

Pohjoisranta 11
28100 Pori
toimisto@toejoenveikot.fi
Y-tunnus: 0217497-9
Facebook Instagram Twitter

Seuraa meitä sosiaalisessa mediassa!
#toejoenveikot #SeOnMunJengi


TIETOSUOJASELOSTE

© 2019 Toejoen Veikot ry.
Kaikki oikeudet pidätetään.